Vajinismuslu Kadın Neler Düşünür?

Vajinismuslu Kadın Neler DüşünürNeden ben? Neden sadece benim başıma geldi? Herkesin rahatça yapabildiği şeyi ben neden yapamıyorum ? Küçük yaşta kızlar evlenip rahatça yapabiliyorken benim neyim eksik?

Evlendiğimden beri beynim beni mahvediyor. İlk gece sanki orada bir duvar vardı. Sanki hiç açıklık yok gibi… O bölgeme dokunamıyorum, açık bir yara var gibi canım çok yanıyor.

Hatta aklıma neler geliyor, mesela vajinam kapalı veya dar bu yüzden penis vajinama giremez, girse de oraya sıkışır kalır, çıkamaz. Eşimin penisine de zarar veririm.

Anlam veremediğim şey, insan düşünceleriyle hareket eder ve ben düşüncemde eşimle birlikteliği istiyorum peki neden beynim o kaslara hükmediyor, neden beynimden ayrı bir yermiş gibi davranıyor anlamıyorum. Kaslarıma hükmedemiyorum…

 Desteğinizle başaracağıma ve  vajinismus illetinden kurtulacağıma inanıyorum. Yapmalıyım çünkü eşimi seviyorum ve onu kaybetmek istemiyorum. O bana bu kadar anlayışlıyken hem de….

 Yapmalıyım çünkü hayattan zevk almak istiyorum. İşimde farklı düşüncelere dalıp gitmeyen biri olmak istiyorum. Eşimin gözlerinin içine bakınca buna hakkım yok diyorum. Yani sabah kalkınca aynaya mutlu bakmak istiyorum. Buna gerçekten çok ihtiyacım var.

 Size geldim çünkü bir çıkmazdayım. Eşim de artık benden bıktı. Onu devamlı reddetmemden dolayı kendini sevmediğimi düşünüyor ve tüm gün kafasında bu var, biliyorum. Ben mutlu göründüğümde bana sinir oluyor, çünkü birşey yok gibi davranıp çözüm aramadığımı düşünüyor. Aslında dışımdan mutluymuş gibi yapıp öyle görünebilirim, içimde ne yaşadıklarımı bir de bana sorun.

 Size geldim çünkü artık çocuk düşünmüyor musunuz? denmesinden, herkes gülüp oynarken eşimin yüzüne bakıp içimde bir yangınla oturmaktan, rol yapmaktan bıktım.

 Sonunda bir karar verdik. O bakmaktan korktuğum internetin önüne eşimle bir akşam oturduk. Artık bu son bulmalıydı. Araştırdık ve çözümü varmış, öğrendik. Sadece bizim başımızda olan bir sorun değilmiş. Ve bu sorunu aştığımızı, kendimle gurur duyduğumu ve ilerde sevimli bir çocuğumuzun olacağını hayal ettik. Ve işte burdayız… ( Bir danışanımın kendi ağzından gerçek öyküsüdür )

Randevu Alın
2017-04-23T18:45:22+00:00By |

Leave A Comment